Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama işine verdiğimiz önem, hizmet kalitemizin en başta gelen unsurlarındandır. Nakliye esnasında herhangi bir eşyanın zarar görmemesi yapılacak ambalajlama çalışmasına bağlı bir unsurdur. Bu nedenle taşıma işlerine başlamadan önce tüm eşyalar gözden geçirililerek hangi eşya için hangi malzemenin kullanılması gerektiğine ve yapılacak işlemlere karar verilir.

Evinize gelip eşyalarınızı toplamaya başladığımızda hiç bir malzemenin eksikliğini yaşamayız, çünkü araçlarımızda taşınma işlerinde gereken ve lazım olması muhtemel tüm ekipman ve malzemeler hazır olarak bulunmaktadır. Ambalajlama işlemlerini hava kabarcıklı naylon, streç film, kraft kağıt, ambalaj kağıdı, oluklu mukavvadan sağlam koliler, plastik variller ve gerekiyorsa temiz battaniyeler ile gerçekleştiriyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetlerimizi her zaman müşteri memnuniyeti sonuçlandırmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle en önemli konu olan ambalajlama çalışması taşıma sürecinde her zaman en çok zamanımızı alan konuların başında gelmektedir. Daima temiz ve yeni malzemeler kullanmakla aynı zamanda mümkün olan en temiz paketleme işlemini de gerçekleştirmiş oluyoruz.