isyeri-tasima

İş yerlerinizi, ofis ve bürolarınızı taşımanız gerekiyorsa size bu alanda hizmet vermek için tecrübeli ekibimiz ile sadece bir telefonunuzu bekliyoruz. İş yeri taşımacılığında da cazip imkanlar ve ücretler sunarak çalışıyoruz. Ankara içinde veya Ankara’dan herhangi bir şehire iş yeri taşıma hizmetlerimizi bu konuda yetişmiş personelimiz ile başarılı bir şekilde ve çok kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Ofisinizin taşınma işlemlerine başlamadan önce iş yerinizde ekspertiz çalışması yapan firmamız, bu çalışma doğrultusunda yaptığı planlama sayesinde zaman kaybı olmaksızın pratik bir şekilde nakliye işlemi gerçekleştiriyor. İş yerlerinizdeki elektrikli ve elektronik eşyaların güvenli olarak paketlenmesini yapan elemanlarımız, tüm masa ve dolaplarınızı sökerek hava kabarcıklı naylonlar ve gerekiyorsa her zaman temiz tutulan battaniyeler ile sarıp bantlar ve taşımaya hazır hale getirir.

İşyerinizde bulunan ağır çelik kasaların taşınması da firmamızca en emniyetli şekilde yapılmaktadır. Buzdolabı ve sebil gibi eşyalarınız emniyet önlemleri alınarak en doğru şekilde ambalajlanır. Güvenli ve hasar görmeyecek biçimde paketlenen ve kolilere, plastik varillere yerleştirilen her türlü kırılacak eşyanız araçlarımıza itinalı ve dikkatli olarak yerleştirilir ve taşımaya hazır duruma getirilir.